ШАНОВНІ УЧНІ, ВЧИТЕЛІ ТА БАТЬКИ

Дата: 31.05.2021 08:46

Ось і лунає останній дзвоник, який для багатьох школярів  сповіщає про літні  канікули, сповнені яскравих вражень.

Але для наших випускників сьогодні, водночас, радісний і сумний пам’ятний день, адже вони прощаються зі школою та вирушають у самостійне доросле життя. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора, сповнена мрій і сміливих планів.

Дорогі випускники, ідучи по життю, не забувайте вчителів, які подарували вам знання, тепло сердець і частинку власної душі. Низький уклін освітянам, вихователям та наставникам. Вітаю батьків сьогоднішніх випускників, які разом зі своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях, раділи їх успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину.

Дорогі випускники. Бажаю. щоб шлях, який ви обрали, був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, станете успішними та гідними творцями свого життя, Нехай здійсняться ваші мрії і плани, а  творчі задуми обов’язково реалізуються. Любіть та не забувайте свою домівку, рідне місто та Батьківщину.

Зичу вам, шановні випускники, міцного здоров’я, любові, вірних друзів, щедрої долі, оптимізму та невичерпної енергії. Щасливої дороги.

Путивльський міський голова          Костянтин ГАВРИЛЬЧУК