У ПУТИВЛЬСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУЛОСЯ ДОВГООЧІКУВАНЕ ОБЛАСНЕ СВЯТО ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ЮНІ ТАЛАНТИ СУМЩИНИ – РІДНІЙ УКРАЇНІ!»

Дата: 28.05.2021 19:21

Із різних куточків співучої, багатої талантами Сумщини прибули до нас юні дарування, які показали  свої здібності в музичному, вокальному та хореографічному мистецтві.

Юні артисти своїми виступами продемонстрували свою творчу майстерність та здобутки, даруючи всім присутнім  гарний настрій та позитивні емоції.

Найщиріші слова подяки були адресовані викладачам, батькам та  організаторам незабутнього дійства. Такі події надовго запам`ятовуються, пробуджують у маленьких  серцях  добро і радість, любов та надію, прагнення до нових здобутків. Адже діти – це наше майбутнє.