ВИЗНАЧНА ОСОБИСТІСТЬ ПУТИВЛЬЩИНИ

Дата: 25.05.2021 13:21

Сьогодні 134-а річниці з Дня народження славетного командира Путивльського об’єднаного партизанського загону Сидора Артемовича Ковпака.

Представники керівництва Путивльської громади поклали квіти до пам’ятника видатному діячу партизанського руху.

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК згадав слова Олександра Довженка про Сидора Артемовича: «Він цілком скромний, не стільки учив інших, скільки навчався сам, умів визнавати свої помилки, тим самим не збільшуючи їх».

«Ми пишаємося героїчною людиною, самовідданим командиром славетного партизанського загону, бережучи пам'ять та історію нашого народу», - зазначив Костянтин Миколайович.