ДЕНЬ СЛОВ’ЯНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І КУЛЬТУРИ

Дата: 24.05.2021 17:04

Сьогодні, 24 травня, українці разом з усіма іншими слов’янськими народами відзначають День слов’янської писемності й культури  та вшановують пам’ять  святих рівноапостольних Кирила і Мефодія. Адже саме вони створили слов’янську писемність, здійснили переклад богослужбових книг з грецької мови на слов’янську, поширювали християнське вчення.

У бібліотеці до цієї дати організовано тематичну підбірку  літератури "У витоків слов’янської писемності", де представлені книги про  історичний аспект внеску братів-просвітителів у розвиток освіти, культури, писемності  слов'янських народів, видання  також знайомлять  з дослідницькими працями українських мовознавців. Серед   книг зацікавлений читач віднайде і такі, які вважаються пам’ятками стародавньої української літератури.