РОЗВИТОК І РЕАЛІЗАЦІЯ ТВОРЧОГО ПОТЕНЦІАЛУ УЧИТЕЛЯ

Дата: 24.05.2021 16:50

Під такою назвою 24 травня 2021 року відбувся обласний методичний порадник Сумського ОІППО для працівників центрів професійного розвитку педагогічних працівників, в якому взяв участь колектив нашого центру.

Методистом Курган О.В. були розкриті питання сутності творчого потенціалу вчителя: тлумачення, специфіка, педагогічних умов розвитку та реалізації творчого потенціалу особистості учителя, запропоновані заходи щодо активізації творчого потенціалу вчителів.

Створення креативного середовища в школі виступає педагогічною умовою формування творчого педагогічного потенціалу педагогічного працівника закладу освіти.

Формування висококваліфікованого творчого вчителя школи, вироблення в нього вмінь і бажання самостійно працювати над собою, віддавати свій розум і серце підростаючому поколінню є одним із найважливіших завдань сучасної педагогічної освіти.