СПІВПРАЦЯ ЦЕНТРІВ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 20.05.2021 14:25

З метою знайомства, обміну досвідом та інформацією, налагодження співпраці між Центрами професійного розвитку педагогічних працівників Сумської області за ініціативи комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Охтирської міської ради Сумської області» 19 травня 2021 року був проведений онлайн-захід «Педагогічна кав’ярня», у якому взяв участь колектив КУ «Путивльський ЦПРПП».

Зустрілися колективи чотирьох центрів професійного розвитку:  Путивльської міської ради (директор Світлана Брянцева), Охтирської міської ради (директор Галина Альжинська), Кролевецької міської ради (директор Тетяна Корнієнко), Степанівської селищної ради (директор Світлана Іващенко).

Була запрошена Аліна Сущенко, провідний фахівець з діловодства та комп’ютерної графіки навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, яка презентувала Довідник центрів професійного розвитку педагогічних працівників Сумської області.

Учасники зустрічі обговорили й поділилися досвідом роботи з питань стратегії розвитку і планування діяльності центру, оформлення відповідних документів з охорони праці, координації діяльності професійних спільнот педагогічних працівників, планування та визначення траєкторії професійного розвитку педагогічних працівників. Одне з питань, що викликало найбільше обговорення, стало ведення документації консультантами. Обговорили також теми виступів спікерів другого Всеукраїнського форуму ЦПРПП, який пройшов 18 травня 2021 року.

Загалом двогодинний захід відбувся у дружній позитивній атмосфері і завершися прийнятою пропозицією організувати другу таку зустріч у серпні перед початком навчального року.

У ході спілкування Світлана Брянцева відмітила підтримку Костянтина Гаврильчука, голови Путивльської міської ради у сприянні діяльності нашої установи. Костянтин Миколайович розуміє важливість і значущість роботи Центру в професійному розвитку всіх педагогічних працівників громади, їх психологічної підтримки та консультування.

Професійне зростання та постійний саморозвиток педагога – якісна освіта учнів та вихованців закладів освіти.