АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ ВЗАЄМОДІЇ З РОДИНАМИ ВИХОВАНЦІВ В УМОВАХ ОСУЧАСНЕННЯ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Дата: 19.05.2021 15:58

18 травня 2021 року на базі Сумського ОІППО відбувся обласний онлайн-семінар «Актуальні аспекти взаємодії з родинами вихованців в умовах осучаснення дошкільної освіти», до участі якого долучились Олена Бикова, консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» та педагогічні працівники закладів дошкільної освіти Путивльської міської ради.

У ході  проведення  заходу були висвітлені наступні питання:   використання онлайн-інструментів   в організації роботи з батьками вихованців,   психолого-педагогічна підтримка – основна мета взаємодії педагогів з батьками, партнерська взаємодія з родинами заради успіху дитини, педагогіка партнерства як основа формування інклюзивного середовища в закладі дошкільної освіти, особливості роботи з батьками дітей раннього віку в закладі дошкільної освіти. сучасні підходи до використання книги у роботі з батьками вихованців.

Досвід взаємодії з родинами вихованців продемонстровано у відеороликах: «Партнерська взаємодія з родинами заради успіху дитини»  (з досвіду роботи Роменського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 4 «Малятко» Роменської міської ради); «Опікуємося дитиною разом з родиною» (з досвіду роботи санаторного дошкільного навчального закладу №6 Шосткинської міської ради); «Родинно туристичні походи в умовах сучасного закладу освіти»  (з досвіду роботи Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 «Ясочка» Сумської міської ради).