ОНЛАЙН-ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ДИСТАНЦІЙНОГО ПРОЄКТУ «МІЙ СВІТ ПСИХОЛОГІЇ»

Дата: 19.05.2021 15:51

18 травня 2021 року відбулося онлайн-вітання переможців обласного дистанційного проєкту «Мій світ психології».

Участь в онлайн-заході взяли Світлана Брянцева, директор Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради, Наталія Савченко, практичний психолог Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради,  Ірина Дакалова, практичний психолог Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Г. Я. Базими Путивльської міської ради.

Участь в онлайн-заході взяли Світлана Брянцева, директор Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради, Наталія Савченко, практичний психолог Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради,  Ірина Дакалова, практичний психолог Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Г. Я. Базими Путивльської міської ради.