СЛОБОЖАНСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ УКРТРАНСБЕЗПЕКИ ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 20.05.2021 09:17

У період з 17 по 23 травня 2021 року на території України заплановано проведення 1-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.

Відповідно до проведення зазначеного заходу інформуємо власників транспортних засобів, автомобільних перевізників, що здійснюють перевезення пасажирів і вантажів, стосовно виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт в частині безпеки перевезень, Правил дорожнього руху, дотримання вимог: Порядку перевірки технічного стану транспортних засобів автомобільними перевізниками, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 05 серпня 2008 року № 974, затвердженого в Міністерстві юстиції України 01 вересня 2008 року за № 794/15485, Положення про робочий час та час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 07 червня 2010 року № 340, затвердженого в Міністерстві юстиції України 14 вересня 2010 року за № 811/18106.

Під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) особлива увага буде приділятися:

• обов’язковому проведенню передрейсових медичних оглядів водіїв та передрейсових технічних оглядів автобусів;
  • обов’язковому зберіганню автобусів у спеціально пристосованих для цього місцях;
  • технічному стану транспортних засобів, справності запасних виходів в автобусах, відповідності зовнішнього і внутрішнього спорядження (екіпірування) транспортних засобів встановленим вимогам;
  • виконанню вимог щодо дотримання режиму праці та відпочинку водіями автобусів;
  • проведенню позапланових інструктажів з метою підвищення кваліфікації та професійного рівня водіїв, отримання необхідних знань з питань забезпечення безпеки дорожнього руху та неухильного додержання законодавства у сфері автомобільного транспорту, правил дорожнього руху, безпеки перевезень пасажирів.
  • Фото без опису