ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА ЕЛЕКТРОННОГО АДМІНІСТРУВАННЯ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ

Дата: 14.05.2021 11:44

Державна податкова служба України є активним учасником державного процесу цифрової трансформації адміністративних послуг і має дуже амбітні плани на майбутнє.

Днями Міністерство цифрової трансформації спільно з Державною податковою службою анонсували нові податкові послуги для бізнесу в мобільному застосунку та на порталі Дія. Одним з них е-Акциз - інформаційна система електронного адміністрування акцизного податку.

Великий антикорупційний проект буде запущено вже восени поточного року. Це суттєво спростить процес замовлення, обліку та сплати акцизних марок для виробників та експортерів. Проєкт сприятиме подоланню корупції завдяки мінімізації впливу людського фактору.

Крім того, дозволить посилити контроль за обігом підакцизних товарів на державному рівні та створити дієвий механізм боротьби з фальсифікованими чи незаконно ввезеними на територію України підакцизними товарами та значно спростити документообіг.