СУЧАСНИЙ ВЧИТЕЛЬ СУЧАСНОЇ ШКОЛИ

Дата: 14.05.2021 11:00

Щоб бути сучасним, заклад освіти має не лише враховувати сучасні освітні тренди, але й працювати на випередження, і головний ресурс тут – учитель. Це питання сьогодні хвилює багатьох. Перехід на нові Держстандарти – це   докорінні зміни освітнього простору і освітнього процесу! І вчителю потрібно «вписатись» в модель сучасної школи. Відтак зростає значення цілеспрямованого професійного розвитку педагога.

З цією метою 12 травня 2021 року консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» Шубіна Н.І. та вчителі біології закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради взяли участь у вебінарі з теми «Креативний вчитель Нової української школи. Новий  Державний стандарт природничої освіти. Індивідуальна траєкторія професійного розвитку вчителя біології. Використання компетентнісних завдань» за участю Шаламова Р.В., креативного директора ТО «Соняшник», кандидата біологічних наук, заслуженого вчителя України.