ПРОМЕНІ МИЛОСЕРДЯ

Дата: 12.05.2021 10:16

Починаючи з 1997 року, в Україні за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Асоціації медичних сестер, 12 травня – у день народження англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл (1820—1910) відзначається Всесвітній день медичної сестри.

Кожна професія висуває певні вимоги до людини, але, мабуть, тільки праця медика накладає настільки високі та специфічні обов’язки на фахівця, передбачає високу відповідальність за надану ним допомогу пацієнтам. Медичним працівникам люди довіряють найдорожче – здоров’я і життя, своє і своїх близьких, і тому очікують від них повної самовіддачі. Видання із фондів нашої бібліотеки  знайомлять з історією медицини, дають основне поняття про здоров`я і хворобу, про надання першої  допомоги. Вітаємо усіх медичних сестер    зі святом.  Безмежна вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я!