ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ ГРОМАДИ

Дата: 29.04.2021 14:40

На пленарному засіданні восьмої сесії Путивльської міської ради, як і анонсувалось, прийнято ряд ключових рішень:

1. Центр первинної медико-санітарної допомоги буде реорганізовано шляхом приєднання до Путивльської міської лікарні. Тобто, медичні заклади об'єднаються.

2. Путивльське НВО (гімназія) буде перепрофільовано - окрім дошкільного відділення, там залишаться класи з 1-го по 9-тий.

3. З травня по селах громади розпочинають курсувати соціальні автобуси. Безкоштовно можна буде доїхати до міста і з міста. Видатки беруть на себе аграрії, що працюють у громаді.

4. Затверджена кошторисна документація з часткового ремонту доріг у м.Путивль: вул.Соборна - 988 тис. грн; вул.Вознесенська - 3,8 млн. грн. Більш детально - у відеозапису пленарного засідання.