УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ ПСИХОЛОГІЧНОМУ ФОРУМІ

Дата: 27.04.2021 11:31

23 квітня 2021 року, у Всеукраїнський День психолога, в м.Суми був проведений Х обласний Психологічний форум. У заході взяла участь консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» Світлана Кошик. Форум  присвячено  30-річчю психологічної служби системи освіти України.

Вітаючи учасників Форуму з ювілейною датою, Людмила Скоробогата, начальник відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради, зазначила, що психологічна служба є важливою складовою освітянської спільноти. Практичні психологи, соціальні педагоги долучені до вирішення найактуальніших  завдань: супровід інклюзивного навчання, психологічна підтримка дітей та дорослих в умовах надзвичайних ситуацій, формування психологічно безпечного освітнього середовища.

З нагоди ювілею Людмила Скоробогата привітала працівників психологічної служби закладів освіти Путивльської міської ради з нагоди Всеукраїнського дня психолога та вручила грамоти відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради Юлії Івановій, практичному психологу Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області, Катерині Самойленко, соціальному педагогу Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради та Наталії Клименко, практичному психологу Комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради.