«ЗРУЧНЕ НАВЧАННЯ»: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ

Дата: 31.03.2021 09:27

30 березня 2021 року в Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації,  за участі засобів масової інформації, відбулась презентація підсумків реалізації обласного пілотного проєкту «Зручне навчання», що стартував у закладах освіти Сумської області в листопаді 2020 року.

У заході взяли участь консультанти КУ «Путивльський ЦПРПП». Пілотний проєкт «Зручне навчання» спрямований на створення сприятливих умов для навчання учнів у синхронному та асинхронному режимах (у тому числі, у період карантинних заходів); формування єдиного електронного простору закладів освіти – учасників проєкту; створення інформаційного банку даних для використання на рівні закладу освіти та для спільного доступу учасників проєкту.

Науковий керівник проєкту – Гробова В.П., директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА, доктор юридичних наук, професор. Координатори проєкту – Нікітін Ю.О., ректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор історичних наук, доцент; Удовиченко І.В., проректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук, доцент. Консультанти учасників проєкту – 15 науково-педагогічних, педагогічних працівників Сумського ОІППО.

Учасниками обласного пілотного проєкту «Зручне навчання» стали 4 заклади загальної середньої освіти Сумщини: Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка Сумської міської ради; Комунальна організація «Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради»; Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Б.Д. Антоненка-Давидовича Охтирської міської ради; Лебединський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради.