КОНСУЛЬТУВАННЯ З ПИТАНЬ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Дата: 19.02.2021 14:49

Відповідно до плану роботи КУ «Путивльський ЦПРПП» Шубіна Н.І. 17 лютого 2021 року провела консультування для учителів Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Р.Руднєва з питань обсягу, визнання результатів та планування підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Вона акцентувала увагу присутніх, що метою підвищення кваліфікації є професійний розвиток працівників відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти. Це чітко визначено у Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800. У документі визначено процедуру, види, форми, обсяг, періодичність та умови підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів освіти.

Підсумком роботи став дружній діалог, де вчителі отримали відповіді на особисті запити з теми консультації.