ЗУСТРІЧ ПЛУФ

Дата: 30.04.2021 13:50

На минулому тижні у приміщенні відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради відбулась зустріч працівників відділу, представників та гравців футбольних колективів громади, представників громадської організації «Федерація футболу Путивльщини» на чолі з першим заступником голови громадської організації Вороненко М.М., футбольних арбітрів.

На зустрічі були обговорені строки проведення відкритого чемпіонату ПЛУФ «Ліга Сейм» імені А.П.Васильєва, внесені пропозиції про зміни до положення про проведення змагань, обговорені організаційні моменти проведення чемпіонату.

За результатами зустрічі вирішено внести зміни до положення про проведення чемпіонату, провести жеребкування чемпіонату 12 травня 2021р. Початок змагань призначити на 19 травня 2021р. Всі ігри чемпіонату проводити з дотриманням карантинних вимог протидії COVID -19.