ПРАЦЮЄМО ЗА НОВИМ БАЗОВИМ КОМПОНЕНТОМ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Дата: 09.02.2021 14:06

Базовий компонент дошкільної освіти, що є Державним стандартом дошкільної освіти в Україні, затверджено 12 січня 2021 року. Нова редакція документа дозволить продовжити реформу дошкільної освіти з урахуванням наступності між закладом дошкільної освіти та загальної середньої освіти. «В основу документа покладено ідеї гуманістичної педагогіки, патріотичного та громадянського виховання та солідарної відповідальності держави, громади, родини, фахівців педагогічної освіти й інших професій, причетних до піклування, догляду та розвитку дітей дошкільного віку», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Так, 2 лютого 2021 року консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» Олена Бикова, вихователі-методисти, вихователі закладів дошкільної освіти і закладів загальної середньої освіти Путивльської територіальної громади взяли участь у вебінарі «Оновлена редакція Базового компоненту дошкільної освіти (2021):  зміст та   забезпечення якості відповідно до міжнародних стандартів».

Спікером заходу була Байєр О.М., кандидат психологічних наук, доцент – член робочої групи, модератором – Міщенко Л.Б., методист з  дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та  професійного розвитку Сумського ОІППО.

Педагогічні працівники ставили запитання Олені Миколаївні, отримували негайні відповіді, отримали матеріали вебінару.

Базовий компонент дошкільної освіти – це ще один крок для забезпечення рівного доступу до якісного дошкілля в Україні.

Наказ МОН про затвердження Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція)

Презентація "Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція)"