ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ЦЕНТРІВ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 29.01.2021 14:04

З 25 по 28 січня 2021 року у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти було проведено дистанційну едукацію (засобами Microsoft Teams) з питань організації функціонування центрів професійного розвитку педагогічних працівників, за модераторства Удовиченко І.В., проректора з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, доктора педагогічних наук, доцента.

Участь у тематичному навчанні взяли директор та консультанти КУ «Путивльський ЦПРПП». Тематичне навчання реалізували лектории: Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, доктор педагогічних наук, доцент, Рябуха А.П., начальник управління Державної служби якості освіти у Сумській області, Грицай С.М., проректор з наукової роботи Сумського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент, Єшенко С.Ю., начальник відділу правової, кадрової та організаційної роботи Сумського ОІППО, Шаповал М.Д., головний спеціаліст-юрисконсульт Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Шевченко О.І., провідний економіст з праці бухгалтерської служби Сумського ОІППО.

Досвідом роботи щодо створення першого в Сумській області ЦПРПП з учасниками едукації поділилася Сахно О.І., директор КУ «Новослобідський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Новослобідської сільської ради; інформацією щодо атестації педагогічних працівників – Брянцева С.М., директор КУ «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради.

Протягом навчання учасники дистанційної едукації фіксували заключні меседжі до кожного змістового блоку. Завершальним етапом навчання стала підсумкова робота слухача (у вигляді презентаційного матеріалу), організаційно-технічний супровід якого, протягом усього періоду тематичної едукації, здійснювала Сущенко А.О., провідний фахівець навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО.

За результатами навчання працівники Центру отримали сертифікати встановленого зразка.