ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ НАПОВНЕННЯ БЮДЖЕТУ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СВОЄЧАСНОСТІ ТА ПОВНОТИ СПЛАТИ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ

Дата: 23.04.2021 08:32

Мова йшла про сплату податку з доходів фізичних осіб до бюджету громади. Участь у засіданні взяли керівники філій "Приватбанку" Анастасія СУПРУН та "Ощадбанку" Володимир КЕРНОС.

Працівники цих установ обліковуються в головних офісах інших міст і податки сплачують за місцем розташування. За приблизними підрахунками, від кожного такого працюючого бюджет громади втрачає 800-1000 грн. щомісяця. Прийнято рішення звернутися до керівних органів як названих установ, так і до інших філій з проханням сплачувати податок з доходів фізичних осіб за місцем розташування філій, тобто в нашій громаді.