НА СУМЩИНІ СБУ ВИКРИЛА ГОЛОВУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ОБОРУДКАХ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИМИ ДІЛЯНКАМИ

Дата: 22.04.2021 16:41

Служба безпеки України викрила голову однієї з об’єднаних територіальних громад Сумщини на корупції у земельній сфері.

За попередніми даними досудового слідства, посадовець організував протиправний механізм одержання грошей від представника комерційної структури. За це він «гарантував» підприємцю позитивне вирішення питання щодо оренди земельних ділянок громади.

Задокументовано, що голова ОТГ пропонував суб'єкту господарювання відповідне «сприяння» під час проведення сесії сільради.

Правоохоронці викрили зловмисника у робочому кабінеті під час отримання всієї суми неправомірної вигоди за передачу в оренду трьох земельних ділянок.

У межах кримінального провадження фігуранту повідомлено про підозру за  ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення.

Заходи з блокування протиправної діяльності проводились спільно зі слідчими  Головного управління Національної поліції в Сумській області за процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури.

Пресслужба СБУ в Сумській області