РЕЙД «ПІДЛІТОК»

Дата: 20.04.2021 13:16

Начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради, дільничним інспектором та інспектором сектору ювенальної превенції Конотопського РВП, з метою профілактики бездоглядності, правопорушень серед дітей та молоді, запобігання вживанню неповнолітніми спиртних напоїв, продажу підліткам спиртних та тютюнових виробів, проведено плановий профілактичний рейд «Підліток» у м.Путивль.

У ході заходу перевірено місця масового перебування неповнолітніх та молоді: міський парк «Городок», стадіон «Електрон», площа Перемоги, територія, прилегла до магазину АТБ, та інші. Були проведені профілактичні бесіди з неповнолітніми щодо недопущення вчинення ними правопорушень та дотримання карантинних заходів. Під час проведення заходу грубих порушень публічної безпеки та порядку виявлено не було.