КОСТЯНТИН ГАВРИЛЬЧУК: «УСІ ЗУСИЛЛЯ СПРЯМОВУЄМО НА РОЗВИТОК»

Дата: 21.04.2021 16:50

Підкреслив Путивльський міський голова під час візиту до Путивльської громади голови Сумської ОДА Василя ХОМИ.

«Основне завдання керівництва громади – забезпечити комфортні умови проживання мешканців Путивльської громади. На сьогоднішній день, це функціонування Путивльської міської лікарні. Для забезпечення належних умов надання медичної допомоги населенню громади потрібно вирішити питання реконструкції зовнішніх мереж теплопостачання закладу шляхом виділення коштів з Державного фонду регіонального розвитку», - наголосив під час зустрічі Костянтин Миколайович.

Василь Васильович пообіцяв ретельно розглянути питання та спільно шукати шляхи позитивного вирішення. Путивльський міський голова окреслив плани стосовно реорганізації медичних закладів громади, на що отримав підтримку від очільника облдержадміністрації.

У ході робочої поїздки відбулося ознайомлення з роботою 15 Державної пожежно-рятувальної частини Управляння ДСНС у Сумській області. Начальник управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумській області Геннадій ВОЛИК вів мову про реконструкцію будівлі пожежного депо.   Матушка Ігуменя  та отець Олександр познайомили з історією Мовчанського монастиря.

Голова Конотопської райдержадміністрації Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ висловив слова підтримки Путивльському міському голові. Усі напрацювання з соціально-економічного розвитку Путивлської громади готовий вислухати і спільними зусиллями реалізовувати.

Депутат Сумської обласної ради Валерій ВОЛКОВ наголосив на підтримці. «Реалізація проєктів соціально-економічного розвитку забезпечить майбутній розвиток громади», - зазначив Валерій Валентинович.