ГОТУЄМОСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата: 15.04.2021 11:25

Відповідно до угоди про співпрацю з Новослобідською територіальною громадою 15 квітня 2021 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара КИЗЕНКО взяла участь у онлайн нараді керівників закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради, у ході якої наголосила на важливості своєчасної підготовки документів для зарахування дітей з особливими освітніми потребами до інклюзивних класів у 2021-2022 навчальному році. Проаналізувала потребу окремих дітей у проходженні комплексної оцінки. Також акцентувала увагу керівників на необхідності моніторингу виконання індивідуальних програм розвитку дітей з обов’язковою участю батьків, внесення до ІПР переліку засобів корекції відповідно до Типового переліку, затвердженому наказом МОН України від 23.04.2018 року №414 зі змінами.

Після наради провела індивідуальні телефонні консультації педагогів щодо оплати праці асистента учителя інклюзивного класу, складання психолого-педагогічної характеристики на дитину, термінів дії висновків ІРЦ, переліку документів для звернення батьків до ІРЦ, складання протоколів засідань шкільних команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами та інші.