"ГАРЯЧА ЛІНІЯ" НА ТЕМУ: ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ РРО/ПРРО

Дата: 16.04.2021 11:11

Одним із важливих пріоритетів у роботі податкових органів є розвиток взаємодії з громадськістю та налагодження суспільного діалогу. Вирішенню цього завдання активно сприяє проведення сеансів телефонного зв'язку «гаряча лінія» з платниками податків, що дозволяє їм оперативно отримувати інформацію на актуальні питання податкового законодавства.

Головне управління ДПС у Сумській області повідомляє номери телефонів за якими працюють  сеанси зв'язку «гаряча телефонна лінія» щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій:

ЩОДЕННО з 10-00 до 12-00 за телефоном  (0542) 68 50 69 на питання платників відповідає Шахов Юрій Володимирович, начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту;

ЩОДЕННО з 10-00 до 12-00 за  телефоном (0542) 68 52 35 на питання платників відповідає Булгакова Олена Миколаївна, головний державний інспектор відділу обліку платників, об’єктів оподаткування, ведення реєстрів та реєстрації за окремими видами податків, розгляду звернень державних органів управління електронних сервісів;

Поряд з цим: ЩОСЕРЕДИ  з 08-00 до 9-00 за  телефоном (05447) 6-61-97  Конотопський сектор електронних сервісів.

Фахівці Головного управління ДПС у Сумській області завжди з розумінням та увагою ставляться до усіх, хто телефонує на «гарячу лінію» та надають відповіді на всі питання стосовно використання РРО/ПРРО.