ЗАГАЛЬНА СУМА ПОДАТКУ НА ПОВЕРНЕННЯ З БЮДЖЕТУ СКЛАДАЄ ПОНАД ОДИН МЛН ГРИВЕНЬ

Дата: 16.04.2021 11:09

«Протягом трьох місяців 2021 року до податкових органів Сумської області подано 475 декларації про майновий стан та доходи від громадян, які заявили про повернення суми податку з доходів фізичних осіб у зв’язку з реалізацією ними права на податкову знижку в розмірі 1,3 млн гривень» - про це повідомила засобам масової інформації начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО.

Посадовець зазначила, що найпоширенішими серед витрат, що вказали громадяни у своїх деклараціях, є витрати на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку. Також серед поданих декларацій щодо повернення суми податку на доходи фізичних осіб популярні витрати, пов’язані зі сплатою страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя, зі сплатою відсотків за іпотечними кредитами, витрати на оплату допоміжних репродуктивних технологій тощо.

Загальна сума податку на повернення з бюджету складає 1,3 млн гривень, з яких 0,8 млн грн вже повернуто 326 громадянам.

Шановні громадяни, подати декларацію з метою нарахування та отримання податкової знижки за наслідками понесених витрат у 2020 році ви можете включно до 31 грудня 2021 року.  Акцентуємо увагу на тому, що якщо до зазначеного терміну ви не скористалися правом на отримання податкової знижки, то таке право на наступні податкові періоди не переноситься.