ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ФАХІВЦІВ ЩОДО РЕЗУЛЬТАТІВ КОМПЛЕКСНОЇ ОЦІНКИ ДІТЕЙ

Дата: 14.04.2021 15:03

Одним із основних завдань КУ «Путивльський нклюзивно-ресурсний центр» є проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, у тому числі коефіцієнта її інтелекту, розроблення рекомендацій щодо освітньої програми, надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг відповідно до потенційних можливостей дитини.

14 квітня 2021 року фахівці КУ «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області провели чергове засідання, під час якого обговорили та затвердили результати комплексних оцінок шести дітей,   визначили освітні програми, напрямки та обсяг психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг, потребу в засобах корекції та інше.

Також проведено консультування батьків   дітей з особливими освітніми потребами стосовно мережі закладів дошкільної, загальної середньої інших закладів освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, та порядку зарахування  дітей з ООП до цих закладів у 2021-2022 році.