УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 09.04.2021 15:19

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефонна "гаряча лінія". Зі скаргами, запитаннями та пропозиціями з питань можливих порушень чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підприємствами, установами та організаціями, можна звертатися протягом робочого дня, окрім вихідних та святкових днів з 08:00 до 17:00 - з понеділка по четвер та з 08:00 до 15:45 - в п′ятницю (за винятком обідньої перерви з 12:00 до 12:45).

Звертайтеся за наступними номерами телефонної "гарячої лінії": Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області (0542) 68-70-32, Державної аудиторської служби України (м. Київ) (044) 425-80-30, Північно-східного офісу Держаудитслужби (м.Харків) (057) 725-86-24