ПЕРШИЙ ПРИЗОВ У ГРОМАДІ

Дата: 06.04.2021 14:26

До лав Збройних сил України Путивльська громада відправила перших призовників. Це юнаки з м.Путивль Варава Ігор Андрійович, Войкін Єгор Сергійович, Шагов Дмитро Андрійович, із с.Зінове - Биков Ярослав Олегович та із с.Спадщина - Красілов Михайло Вікторович. Наших хлопців проводжали батьки, родичі, близькі та друзі.

З привітальними словами до призовників звернувся заступник Путивльського міського голови Володимир ВОРОНОВ, який побажав юнакам успіхів, міцного здоров’я, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими та досвідченими повернутися додому.

«Служіть сумлінно та чесно, воїни. Ви – земляки наших славних героїв», - підкреслив Володимир Миколайович.