ЗАКЛИКАЄМО ВЗАЄМОДІЯТИ З ПОДАТКОВИМИ ОРГАНАМИ БЕЗ ЗАЙВИХ ТРУДНОЩІВ

Дата: 02.04.2021 09:30

Головне управління ДПС у Сумській області акцентує увагу платників, що однією з популярних послуг, якою активно користуються платники податків, є безкоштовна розсилка на їх електронні скриньки інформації щодо останніх змін в законодавстві, термінів сплати податків, інформаційних листів ДПС тощо.

Водночас податківці звертають увагу, що на жаль не всі суб'єкти господарської діяльності (юридичні та фізичні особи) на сьогодні мають власні електронні скриньки для отримання повідомлень. Так, база платників податків (юридичних/фізичних осіб) Сумщини становить понад 56 тис. суб'єкти господарської діяльності, у той же час електронні адреси мають до 2000 суб'єктів від загальної кількості платників (за наявною інформацією в податковій), що становить лише 3,5 відсотків. «Ми пишемо один одному швидкі повідомлення в чати або електронні листи, якщо це щось розгорнуте і важливе. Однак для офіційного листування з державним органом або юридичною особою продовжуємо здійснювати цілий «ритуал»: роздруковуємо все, ставимо число і підпис, реєструємо вхідний у канцелярії, зберігаємо в архіві і саме головне - витрачаємо багато часу на особисті відвідування державних структур», - зазначає керівник податкової Сумщини Наталія Кіяшко. Тож, звертаємося до платників податків. В умовах сьогодення все більшого поширення набуває використання інтернету та можливостей електронної пошти. Електронна пошта сьогодні є таким же необхідним інструментом для роботи, як і телефон. І точно так само, як сучасній діловій людині необхідно завжди бути на зв'язку, щоб не пропустити важливий дзвінок, у нинішніх реаліях вкрай важливо отримувати повідомлення на email.