ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА

Дата: 31.03.2021 12:56

Від імені Путивльської міської ради заступник міського голови Володимир ВОРОНОВ та начальник відділу культури молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради Світлана ДАВИДОВА привітали з 60-річним ювілеєм директора Путивльської музичної школи Олексія ПАНАСЕНКА.

Свій трудовий шлях у Путивльській музичній школі Олексій Вікторович  розпочав 1985 року, а з 2014 її очолює. Пройшовши тернистий шлях від викладача до директора, зумів підняти престиж навчального закладу, підвищити професіональний рівень педагогів, покращити показники участі вихованців у фестивалях, конкурсах та предметних олімпіадах.

Бажаємо ювілярові невичерпного натхнення в роботі, нових творчих здобутків, міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань.