ПТАШИНИЙ ДИВОСВІТ

Дата: 31.03.2021 12:45

1 квітня відзначається Міжнародний день птахів, який щорічно проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і саме цього дня 1906 року була підписана міжнародна конвенція з охорони птахів.

Птахи є особливою групою тваринного світу і мають велике значення в природі і житті людини. Зацікавленим відвідувачам бібліотека пропонує видання з цієї тематики, які розкриють цікавий і загадковий пташиний світ.  Як ці створіння знаходять шлях у вирій, а потім безпомилково повертаються додому? Чому деякі птахи будують складні гнізда? І чому одні живуть у густих лісах чи болотах і не витримують присутності людини, а інші легко пристосовуються до життя поруч із нами? Чому птахи, зрештою, співають. А ті, у кого є домашні улюбленці –   знайдуть поради: яких птахів вибрати, як за ними доглядати та лікувати. Пізнайте цікавий світ птахів.