ТЕАТР – СВІТ ДУХОВНОСТІ І КРАСИ

Дата: 26.03.2021 10:08

27 березня  світ відзначає Міжнародний день театру. Це свято належить не лише служителям Мельпомени, а і звісно ж, нам –  вдячним глядачам.

Театр - це завжди атмосфера свята, духовності, високої культури. Батьківщиною театру  вважають Грецію, хоча згадка про перший театральний досвід датується 2500 роком до нашої ери і пов’язана з Єгиптом.  Підвалини саме українського театру заклав Марко Кропивницький, він створив потужний «Театр корифеїв». Згадати хоча б славетні імена  братів Тобілевичів, Марію Заньковецьку, Леся Курбаса, Гната Юра, Наталю Ужвій та безліч інших про яких ви можете дізнатися з видань  із фондів бібліотеки. Сьогодні в Україні фунціонує понад 100 театрів. І нинішнє покоління українських митців  примножує здобутки своїх видатних попередників. І доказом того є зростання числа шанувальників театрального мистецтва. Бібліотека вітає своїх відвідувачів, які є акторами Путивльської театральної  сцени, путивлян-артистів Сумського академічного  театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна  і зичить невичерпного таланту. Зі святом!