ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВЧИНЕННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПРАВОПОРУШЕНЬ

Дата: 30.03.2021 16:27

Проведено робочу зустріч, у якій взяли участь представники Путивльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області, служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради та відділення соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради з метою обговорення змін, внесених до Порядку здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо здійснення спільно із службами у справах дітей, ознайомлювальних та профілактичних бесід з батьками неповнолітніх, їх законними представниками, членами сім’ї з метою усунення причин, які спонукали до вчинення кримінального правопорушення, сприяння у вирішенні соціальних проблем неповнолітнього, шляхом повідомлення структурного підрозділу з питань соціального захисту, та здійснення пробації щодо неповнолітніх спільно з органами і службами у справах дітей, а також інші питання. За підсумками зустрічі було досягнуто згоду щодо проведення спільних заходів соціально-виховної роботи відносно засуджених, до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.