ЗАХИСТ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

Дата: 31.03.2021 13:21

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради розглянуто 8 питань щодо захисту прав та інтересів дітей.

На порядок денний були винесені наступні питання: про надання дозволів на вчинення правочинів стосовно житлових будинків, у яких зареєстровані та проживають неповнолітні діти, про надання висновків щодо позбавлення батьківських прав, про стан виконання батьківських обов’язків, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Вищезазначені питання розглянуті, запрошені учасники заслухані, членами комісії надані відповідні рекомендації в межах їх компетенції. Комісією були прийняті відповідні рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.