ДІЯЛЬНІСТЬ ОБЛАСНОГО ФОРУМУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Дата: 30.03.2021 16:34

Розпочав роботу обласний форум педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Працювати, випереджаючи час».

Педагогічні колективи позашкілля, а вони наявні в кожній громаді, зможуть презентувати свої найкращі досягнення, запозичити цінні практики та, що важливо, обмінятися набутим досвідом.

Наш Центр позашкільної роботи під керівництвом Олени ЧУПРУН презентує освітню-соціальну програму «Дні сільського школяра».

До речі, будівля Центру є типовим приміщенням комплексного позашкільного навчального закладу, і подібною спорудою можуть похвалитися тільки в м.Суми.

Форум триватиме до 30 квітня. Сподіваємося на успіх.