ЗДОРОВ`Я СЬОГОДНІ І НА ВСЕ ЖИТТЯ

Дата: 24.03.2021 13:12

24 березня 1882 році німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про зроблене їм відкриття збудника туберкульозу.  Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.  У 1993 році рішенням ВООЗ туберкульоз був визнаний глобальною надзвичайною проблемою, а день 24 березняВсесвітнім днем боротьби із захворюванням на туберкульоз.

З метою підвищення обізнаності населення про глобальну епідемію туберкульозу  та упередження захворюваності на цей недуг  в бібліотеці розгорнута виставка-інформація «Настав час обирати здоров`я».      Своєчасність виявлення захворювання та початок негайного лікування забезпечить повноцінне та безпечне життя для кожного з нас, тому при появі перших ознак негайно звертайтесь до лікаря! Будьте здорові!