ПЕРЕВІРЕНО УМОВИ ПРОЖИВАННЯ

Дата: 23.03.2021 11:06

На виконання листа Національної соціальної сервісної служби України від 20.01.2021 № 0000-0201-0/420 щодо забезпечення прав дітей в умовах проведення карантинних заходів службою у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради спільно з фахівцем соціальної роботи відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради Сумської  області із залученням інспектора сектору ювенальної превенції Конотопського РВП ГУНП в Сумській області згідно плану перевірено умови проживання, 8 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах на території міста Путивль та Сафонівського старостинського округу.

З батьками дітей проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо правил індивідуального захисту, яких необхідно дотримуватись з метою убезпечення від зараження коронавірусом. Батьки попереджені про необхідність створення належних умов для проживання дітей та про відповідальність у разі ухилення від виконання батьківських обов’язків. Одній родині вказано на необхідність негайного приведення помешкання в належний санітарний стан.