ЦИФРОВА МЕДІАГРАМОТНІСТЬ - ВИМОГА ЧАСУ

Дата: 22.03.2021 10:21

22-28 березня 2021 року проходитиме Європейський тиждень цифрової грамотності.

Цифрова грамотність — така сама важлива навичка в 21 столітті, як і вміння грамотно говорити, читати і писати. Адже опанувавши цифрові навички, кожен зможе отримувати державні послуги онлайн, впевнено користуватися соціальними мережами та Інтернетом, зручно спілкуватися з рідними. А також бути конкурентоспроможним на ринку праці та навчатися протягом життя. Важлива роль у питанні цифрової грамотності належить саме бібліотекам. На сьогодні наша бібліотека долучилась до реалізації Національної програми «Дія. Цифрова освіта». У нас можна навчитись користуватися комп’ютером, смартфоном, планшетом, інтернетом, онлайновими сервісами, пройти навчання на платформі «Дія. Цифрова освіта». У перший день тижня у відділі інформаційних технологій продовжуються тренінгові заняття з основ комп’ютерної грамотності. Для того, щоб наші користувачі не відчували себе в інформаційному просторі розгубленими, краще орієнтувалися у медіа-просторі, бібліотека підготувала інформаційну підбірку матеріалів «Долучаймося до медіаграмотності», з яких можливо дізнатися про правове забезпечення інформаційної безпеки особистості, про пошук інформації, як відрізнити правду від фейків, уміння дотримуватися етики спілкування в медіа-просторі тощо.