ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ: МІНСОЦПОЛІТИКИ ВИГОТОВИЛО МАКЕТИ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ

Дата: 19.03.2021 09:09

Міністерством соціальної політики на виконання пункту 2.3 Додатку 2 Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 111 (зі змінами) (далі − Програма), проведено державні і регіональні інформаційно-просвітницькі акції з питань протидії торгівлі людьми для населення щодо роз’яснення можливих ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми та можливостей отримання постраждалими комплексної допомоги в державних інституціях.

З огляду на зазначене Мінсоцполітики виготовлено макети соціальної реклами з протидії торгівлі людьми для їх розміщення на білбордах та сітілайтах під час проведення інформаційних кампаній по всіх регіонах України для інформування осіб про існуючу проблему торгівлі людьми.