ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ТА ВЕТЕРАНИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Дата: 26.03.2021 08:59

Вітаємо вас із професійним святом.

Національна гвардія стала однією з провідних сил оборони держави в умовах сьогодення. Відданість народу, військовій присязі, доблесть та гідність, любов до Батьківщини наших воїнів є запорукою суверенітету, цілісності, миру і спокою  в Україні.

Ми низько вклоняємось і зі скорботою в серці згадуємо тих, хто без краплі сумніву віддали свої життя за єдність та незалежність рідної землі. Вічна їм пам’ять.

Висловлюємо щиру шану тим, хто знаходиться на передовій, вартах, бойових постах та військових нарядах у всіх куточках України. Дякуємо всім національним гвардійцям.

Бажаємо мирного неба над головою, міцного здоров’я, щастя і злагоди вам та вашим рідним, невичерпної життєвої енергії та сили на благо нашої держави.

Путивльський міський голова                     Костянтин ГАВРИЛЬЧУК