УСПІШНЕ ОН-ЛАЙН НАВЧАННЯ

Дата: 15.03.2021 14:36

З січня по березень 2021 року практичні психологи Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради   пройшли он-лайн  навчання, успішно склали тести та отримали сертифікати  Спеціалізованого центру здоров’я та розвитку «Коло сім’ї»  з тем: « Розлади харчової поведінки: сучасні методи допомоги дітям і підліткам» (лектор Леся Підлісецька), «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (лектор Мішель Хені), «АВА-терапія: модель застосування поведінкового керівництва у роботі з дітьми з розладами розвитку» (лектор Корі Штамп).

Корисний матеріал планують використовувати в корекційно-розвитковій роботі з дітьми  та під час надання консультацій батька.