ДЕЗЕНТРАЛІЗАЦІЯ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Дата: 12.03.2021 13:16

Начальник відділу з питань соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Путивльської міської ради Віта ВАЛЬКОВА  та керівники медичних підприємств Путивльської міської ради прийняли участь у конференції «Децентралізація в умовах трансформації системи охорони здоров’я», проведеної Північним міжрегіональним департаментом Національної служби здоров’я  України.

Інформацію отримали дуже змістовну, особливо з питань проведення реорганізації закладів охорони здоров’я та основних вимог Програми медичних гарантій.  Було наголошено на тому, що мешканці громад повинні отримувати якісні медичні послуги. Але це можливе лише за умови наявності сучасного медичного обладнання та кваліфікованого медичного персоналу. Тому кожна громада повинна обрати свій шлях розвитку медичної галузі,  головне, щоб все робилося в інтересах жителів громади.