АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ

Дата: 02.03.2021 09:32

25 лютого 2021 року на базі Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради  проведено семінар-нараду для заступників директорів закладів загальної середньої освіти.

Директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара КИЗЕНКО ознайомила присутніх з новими нормативними документами  в організації навчання дітей з особливими освітніми потребами, а саме: можливість продовжувати термін здобуття освіти   дітьми з ООП, порядком забезпечення засобами корекції, особливостями оцінювання, створення ресурсної кімнати та інше. Презентувала особливості організація роботи шкільної команди психолого-педагогічного супроводу дітей. Акцентувала увагу присутніх на вимогах до складання  індивідуальної програми розвитку – основного документа з освітньої траєкторії розвитку дитини.

Вчитель-дефектолог Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Олена ГРИГОР’ЄВА більш детально зупинилася на    важливості моніторингу виконання індивідуальної програми розвитку дитини для подальшого визначення освітньої програми.

Також обговорили попередній графік проведення комплексної оцінки дітей у 2021 році з метою своєчасної підготовки закладів дошкільної, загальної середньої освіти до створення спеціальних умов для організації інклюзивного навчання.