ДО 90-РІЧЧЯ О.БІЛАША

Дата: 02.03.2021 09:24

Сьогодні наша бібліотека стала місцем, де звучали пісні уславленого сина Полтавської землі, видатного українського композитора, поета, громадського діяча, Героя України, народного артиста України, лауреата Державної премії ім. Тараса Шевченка, кавалера ордена Миколи Чудотворця – Олександра Івановича Білаша (1931–2003).

З нагоди 90-річчя від дня його народження працівники відділу обслуговування підготували пісенний вернісаж «Спектри творчих кольорів Олександра Білаша». Запрошені на захід членкині жіночої вітальні «Берегиня» із задоволенням поринули у світ неперевершених музичних та поетичних надбань талановитого композитора: це пісні, що облетіли весь світ — «Два кольори», «Ясени», «Сніг на зеленому листі», «Люби мене – не покинь», «Сину, качки летять», а також романси, створені на тексти Лесі Українки, Олександра Олеся, фрагменти із кінофільмів, до яких була написана музика композитором, його щирі вірші про людей, життя, Україну. Бібліографічний огляд тематичної підбірки літератури «Маестро Білаш» про творчість та особистість Олександра Білаша завершив захід, який викликав у присутніх щемливі ностальгічні відчуття.