МІЦНИЙ ІМУНІТЕТ - ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я

Дата: 01.03.2021 08:59

Щорічно, за ініціативи ВООЗ, 1 березня відзначається Всесвітній день імунітету. Загалом імунітет — це здатність організму підтримувати нормальне функціонування під впливом зовнішніх факторів. Початок весни – чи не найгірша для імунітету пора року, адже він виснажений авітамінозом, зимовими вірусами та інфекціями  у т.ч.   й    коронавірусом.          Щоб підвищити імунітет потрібен час. Вірними помічниками у цьому є здоровий спосіб життя, достатній сон, свіже повітря, рух, загартовування та якісне харчування.

В зоні відпочинку бібліотеки  експонується постійно-діюча  виставка “Здоров`я сьогодні і на все життя”, яка постійно  поповнюється новими виданнями по темі. А сьогодні наших відвідувачів чекала акцент-інформація “Міцний імунітет - запорука здоров’я”.    Література про імунітет,   щеплення,       мікроби та гігієну зацікавила присутніх. Тож  запрошуємо до бібліотеки перегорнути сторінки видань  аби більше дізнатись про  імунітет.