ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Дата: 21.03.2021 08:12

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом.

Ваша робота – одна з найважливіших складових господарського комплексу громади. Адже це – комфорт і  затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги.

Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх доброго настрою та гарного самопочуття.

Переконаний у тому, що ваша відповідальність та сумлінне ставлення до щоденних обов'язків, доброзичливе ставлення  до  споживачів послуг сприятимуть створенню комфортних умов життя для жителів Путивльської громади.

Нехай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель. Дякую вам за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей.

Путивльський міський голова                     Костянтин ГАВРИЛЬЧУК