ГРУПОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Дата: 25.02.2021 17:09

22 лютого 2021 року практичний психолог Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради  Олена Мовлянова на базі Заріченського НВК Путивльської міської ради провела групову консультацію для педагогів з теми: «Психо-емоційні особливості дітей із розладом дефіциту уваги та гіперактивністю: причини та ознаки».

Фахівець ІРЦ детально ознайомила присутніх із поняттям РДУГ, розповіла про особливості таких дітей, про причини виникнення та симптоми розладів. Відповіла на питання, які виникали в ході зустрічі, та надала практичні поради вчителям щодо роботи з дітьми  із розладом дефіциту уваги та гіперактивністю.