ЗАСІДАННЯ КЛУБУ «ОРГАНІЧНЕ ЗЕМЛЕРОБСТВО»

Дата: 25.02.2021 16:42

Останній зимовий місяць   нерідко стає для садівників та городників  початком нового дачного сезону. Грунтові суміші заготовлено, відповідні ємності підібрані і пакетики з насінням лежать на видному місці... .

Саме час для посіву першої розсади! Залишається лише прояснити кілька моментів, а саме: що ж можна посіяти на розсаду в лютому?  Відповідь на це питання обговорювали  на сьогоднішньому зібранні учасники клубу «Органічного землеробства».  Говорили про  культури, які  вирощують через розсаду, про  секрети вибору насіння,   правильність його підготовки   до посіву та як доглядати за розсадою. Присутні  обмінювалися власним досвідом, та отримали корисні рекомендації від завзятого городника, садівника, користувача бібліотеки Володимира Григоровича Колесника.

До заходу була розгорнута   тематична підбірка літератури «Від насіння - до висадки».