ДО 150-РІЧЧЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Дата: 25.02.2021 16:38

Леся Українка... Це ніжне й дзвінке ім’я належить до найвеличніших імен нашого народу. До ювілейної дати від дня народження  видатної української поетеси   бібліотека провела на засіданні літературної студії «Ярославна»   літературно-музичну мандрівку «Її вірші як перла многоцінні…».  Під час заходу учні 10 класу ЗОШ №1 відкривали для себе Лесю Українку, ближче знайомились з творчою діяльністю та  особистим життям видатної поетеси.     В ході заходу   лунали вірші, мелодії  та пісня на слова Л. Українки «Хотіла  б я піснею стати» в сучасному виконанні, а наприкінці присутні познайомились з літературою представленою на книжковій виставці «Леся Українка: доля, культура, епоха».

Також відбулося знайомство молоді з новими книгами, які бібліотека отримала від Українського інституту книги.